Uprzejmie informujemy, że w dniach 16.07.2018 - 20.07.2018 firma będzie nieczynna.
NA-025
NA-025 NA-025 NA-025

NA-025

Kod Produktu:  NA-025

Gwarancja: wieczysta
Chipset: USB 2.0
Dostępne pojemności: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Materiał: ocynkowane aluminium, szkło akrylowe
Wymiary: 47,2 x 12,4 x 4,7 mm
Metoda znakowania: grawer laserowy
Powierzchnia znakowania: 24,0 x 9,0 mm (przód/tył)
Opakowanie: zbiorcze

czarny


Informacja o kodzie produktu jest dołączona automatycznie do wiadomości.

Kliknięcie przycisku wyślij jest równoznacznie z wyrażeniem zgody na przetworzenie danych w celu przedstawienia oferty lub odpowiedzi na pytanie. Nie przekazujemy i nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych np. do newsletterów.

Agnieszka Kuczyńska

Specjalista ds. klientów biznesowych

agnieszka.kuczynska@123gifts.pl
tel. 532 579 506

Bartosz Kalinowski

Specjalista ds. klientów biznesowych

bartosz.kalinowski@123gifts.pl
tel. 730 214 123

  • funkcjonalna obudowa z mieszanych materiałów
  • niewielki rozmiar
  • duże oczko ułatwiające mocowanie nośnika
  • technologia chip on board
  • wieczysta gwarancja

Pamięć USB NA-025 umieszczona jest w smukłej i wytrzymałej obudowie wykonanej z mieszanki materiałów – ocynkowanego aluminium i szkła akrylowego. NA-025 zakończony jest oczkiem, który ułatwia zamocowanie nośnika do kluczy, smyczy reklamowej czy breloczka. Dodatkowy atut to kompaktowa obudowa bez zatyczki co ułatwia użytkowanie pamięci.

1. Wycena i konsultacja

Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia lub otrzymania wyceny na wybrane produkty. Jeżeli mają Pańśtwo wątpliwości nasz handlowiec doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania związane z produktem a także znakowaniem bądź personalizacją.

2. Projekt graficzny

Przed przystąpieniem do realizacji stworzymy projekt graficzny (wizualizację) produktu z Państwa logo oraz innymi danymi. Przygotowanie projektu jest darmowę i niezobowiązujące do zamówienia. Więcej na temat przygotowania projektu graficznego oraz wymaganego formatu logo znajdują Pańśtwo klikająć tutaj.

3. Zamówienie

Po akceptacji projektu graficznego przesyłamy zamówienie wraz z fakturą pro forma. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków współpracy.

4. Płatność

Realizację rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest otrzymanie odroczonego terminu płatności. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy realizację zlecenia.

5. Realizacja

Na tym etapie znakujemy wybrane przez Państwa produkty. Do znakowania używamy wyłącznie najnowoczęsniejszych technik, tak by wszystkie oznakowane produkty były identyczne oraz wolne od wad.

6. Wysyłka

Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Pańśtwa adres. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są na kwotę równą wartości zamówienia. Fakturę VAT otrzymają przesyłamy drogą e-mailową w dniu wysyłki paczki.

Termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego od przyjęcia kompletnego zamówienia.

  • Standardowy czas realizacji ze znakowaniem wynosi 5 dni roboczych
  • Termin realizacji express - 48h wycena indywidualna

Wieczysta gwarancja

W tej pamięci stosowane są wysokiej jakości chipsety pamięci flash, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez testy oraz kontrolę jakości. Dzięki temu ten pendrive objęty został wieczystą gwarancją producenta.

Ostatnie realizacje