Korkociąg do wina
Korkociąg do wina Korkociąg do wina Korkociąg do wina Korkociąg do wina Korkociąg do wina Korkociąg do wina

Korkociąg do wina

Kod Produktu:  139570

24h: 5  szt.  /  5-8 dni: 1415 szt.
24h: 8  szt.  /  5-8 dni: 2098 szt.
24h: 4  szt.  /  5-8 dni: 600 szt.
24h: 28  szt.  /  5-8 dni: 1332 szt.
AXT2,,,,,,,,,NIC/A3
20 300

Za sztukę

zł netto

Razem

zł nettoInformacja o kodzie produktu jest dołączona automatycznie do wiadomości.

Kliknięcie przycisku wyślij jest równoznacznie z wyrażeniem zgody na przetworzenie danych w celu przedstawienia oferty lub odpowiedzi na pytanie. Nie przekazujemy i nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych np. do newsletterów.

Agnieszka Kuczyńska

Specjalista ds. klientów biznesowych

agnieszka.kuczynska@123gifts.pl
tel. 532 579 506

Sebastian Górski

specjalista ds. klientów biznesowych

sebastian.gorski@123gifts.pl
tel. 730 214 123

Bartosz Kalinowski

Specjalista ds. klientów biznesowych

bartosz.kalinowski@123gifts.pl
tel. 574 123 910
Wymiary: 15 x 15,2 x 4 cm
Materiał: ABS, stal nierdzewna

1. Wycena i konsultacja

Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia lub otrzymania wyceny na wybrane produkty. Jeżeli mają Pańśtwo wątpliwości nasz handlowiec doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania związane z produktem a także znakowaniem bądź personalizacją.

2. Projekt graficzny

Przed przystąpieniem do realizacji stworzymy projekt graficzny (wizualizację) produktu z Państwa logo oraz innymi danymi. Przygotowanie projektu jest darmowę i niezobowiązujące do zamówienia. Więcej na temat przygotowania projektu graficznego oraz wymaganego formatu logo znajdują Pańśtwo klikająć tutaj.

3. Zamówienie

Po akceptacji projektu graficznego przesyłamy zamówienie wraz z fakturą pro forma. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków współpracy.

4. Płatność

Realizację rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest otrzymanie odroczonego terminu płatności. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy realizację zlecenia.

5. Realizacja

Na tym etapie znakujemy wybrane przez Państwa produkty. Do znakowania używamy wyłącznie najnowoczęsniejszych technik, tak by wszystkie oznakowane produkty były identyczne oraz wolne od wad.

6. Wysyłka

Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Pańśtwa adres. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są na kwotę równą wartości zamówienia. Fakturę VAT otrzymają przesyłamy drogą e-mailową w dniu wysyłki paczki.