Victorinox Mountaineer
Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer Victorinox Mountaineer

Victorinox Mountaineer

Kod Produktu:  541374305
Czas realizacji:  10 dni
czerwony
FTM,NG4,,,,,,,,NIC
5 15

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Za sztukę

Razem


Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:


Twój adres e-mail:


Ilość sztuk:


Wiadomość
Informacja o kodzie produktu jest dołączona automatycznie.


×
123@123gifts.pl Pobierz jako PDF
Opcjonalne dodatki: czerwone pudełko prezentowe
Opakowanie: pudełko
Gwarancja: dożywotnia
Wymiary: 91x21x27 mm
Znakowanie: grawer laserowy, tampodruk
Materiał: Stal nierdzewna/celidor

Funkcje: 1. Ostrze główne 70 mm 2. Małe ostrze 3. Korkociąg 4. Otwieracz do puszek 5. Otwieracz do butelek 6. Śrubokręt płaski większy 7. Śrubokręt płaski mniejszy 8. Narzędzie do zdejmowania izolacji 9. Rozwiertak, 10. Szpikulec, szydło 11. Piłka do metalu 12. Pilnik do paznokci 13. Narzędzie do czyszczenia paznokci 14. Nożyczki 15. Pęseta 16. Wykałaczka 17. Hak wielofunkcyjny 18. Metalowe kółko umożliwiające podpięcie scyzoryka do kluczy (brelok), lub zawieszenie go na lince, rzemieniu, łańcuszku.

1. Wycena i konsultacja

Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia lub otrzymania wyceny na wybrane produkty. Jeżeli mają Pańśtwo wątpliwości nasz handlowiec doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania związane z produktem a także znakowaniem bądź personalizacją.

2. Projekt graficzny

Przed przystąpieniem do realizacji stworzymy projekt graficzny (wizualizację) produktu z Państwa logo oraz innymi danymi. Przygotowanie projektu jest darmowę i niezobowiązujące do zamówienia. Więcej na temat przygotowania projektu graficznego oraz wymaganego formatu logo znajdują Pańśtwo klikająć tutaj.

3. Zamówienie

Po akceptacji projektu graficznego przesyłamy zamówienie wraz z fakturą pro forma. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków współpracy.

4. Płatność

Realizację rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest otrzymanie odroczonego terminu płatności. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy realizację zlecenia.

5. Realizacja

Na tym etapie znakujemy wybrane przez Państwa produkty. Do znakowania używamy wyłącznie najnowoczęsniejszych technik, tak by wszystkie oznakowane produkty były identyczne oraz wolne od wad.

6. Wysyłka

Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Pańśtwa adres. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są na kwotę równą wartości zamówienia. Fakturę VAT otrzymają przesyłamy drogą e-mailową w dniu wysyłki paczki.

Kolor Magazyn
czerwony

Termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego od przyjęcia kompletnego zamówienia.

  • Produkty bez znakowania wysłamy w ciągu 24-48h (magazyn PL), 4-10 dni (magazyny Europa)
  • Standardowy czas realizacji ze znakowaniem wynosi 4-9 dni.
  • Realizacja ekspress 48h-72h możliwa jest na produktach znakowanych techniką tampodruku oraz graweru laserowego. Wycena indywidualna