Powerbank Virgo
Powerbank Virgo Powerbank Virgo Powerbank Virgo

Powerbank Virgo

Kod Produktu:  54302806
Pojemność: 2200 mAh

biały
DUV,,,,,,,,,NIC
20 300

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Za sztukę

Razem


Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko:


Twój adres e-mail:


Ilość sztuk:


Wiadomość
Informacja o kodzie produktu jest dołączona automatycznie.


×
123@123gifts.pl Pobierz jako PDF
Minimalna wielkość zamówienia: 25 szt.
Wymiary: 25 x 91 x 25 mm
Znakowanie: nadruk pełnokolorowy UV
Maksymalna powierzchnia znakowania: do 10 cm2
Materiał: tworzywo

Zewnętrzny akumulatorek do ładowania urządzeń mobilnych o ciekawej budowie wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Pojemność 2200 mAh.

Dane techniczne:
Ilość cykli ładowania - ponad 500 razy
Moc wejścia - DC 5.0V/1A
Moc wyjścia - DC 5.0V/1A
Czas ładowania akumulatora - około 3godz.

1. Wycena i konsultacja

Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia lub otrzymania wyceny na wybrane produkty. Jeżeli mają Pańśtwo wątpliwości nasz handlowiec doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania związane z produktem a także znakowaniem bądź personalizacją.

2. Projekt graficzny

Przed przystąpieniem do realizacji stworzymy projekt graficzny (wizualizację) produktu z Państwa logo oraz innymi danymi. Przygotowanie projektu jest darmowę i niezobowiązujące do zamówienia. Więcej na temat przygotowania projektu graficznego oraz wymaganego formatu logo znajdują Pańśtwo klikająć tutaj.

3. Zamówienie

Po akceptacji projektu graficznego przesyłamy zamówienie wraz z fakturą pro forma. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków współpracy.

4. Płatność

Realizację rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest otrzymanie odroczonego terminu płatności. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy realizację zlecenia.

5. Realizacja

Na tym etapie znakujemy wybrane przez Państwa produkty. Do znakowania używamy wyłącznie najnowoczęsniejszych technik, tak by wszystkie oznakowane produkty były identyczne oraz wolne od wad.

6. Wysyłka

Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Pańśtwa adres. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są na kwotę równą wartości zamówienia. Fakturę VAT otrzymają przesyłamy drogą e-mailową w dniu wysyłki paczki.

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "stock/stock-mob.xml" in /home/gifts/domains/123gifts.pl/public_html/catalog/view/theme/fashioncart/template/product/stock-all.php on line 6
Kolor Magazyn
biały

Termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego od przyjęcia kompletnego zamówienia.

  • Produkty bez znakowania wysłamy w ciągu 24-48h (magazyn PL), 4-10 dni (magazyny Europa)
  • Standardowy czas realizacji ze znakowaniem wynosi 4-9 dni.
  • Realizacja ekspress 48h-72h możliwa jest na produktach znakowanych techniką tampodruku oraz graweru laserowego. Wycena indywidualna
Zobacz także