Z przyjemnością ogłaszamy, że 123gifts dołącza do Neogroup! Wszystkie sprawy związane z działem handlowym będą teraz zarządzane przez Neogroup.
Gadżety

O nas

Szanowni klienci! Od  1 lutego 2024r 123gifts połączyło siły z NEOGroup. Dział handlowy będzie obsługiwany przez naszego partnera. Chcemy podkreślić, że mimo dokonanego połączenia, dla Państwa jako naszych Klientów nic się nie zmieni. Będziemy nadal oferować usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z dotychczasową jakością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Naszym priorytetem pozostaje spełnianie Państwa oczekiwań oraz dostarczanie rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom

Firma 123gifts jest bezkonkurencyjną, nowoczesną platformą handlową, umożliwiającą zakup dopasowanych do potrzeb gadżetów reklamowych. Od 2011 roku rozwijamy się, budując zaufanie wśród polskich i europejskich klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonania sprzedawanych przez nas produktów, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą jakość i cenę doceniają nasi partnerzy.

Na rynku wyróżniamy się szerokim wyborem produktów. Znajdziecie u nas Państwo niepowtarzalne gadżety: od prostych długopisów poprzez wyszukane upominki reklamowe, wśród których na pewno wybierzecie Państwo coś, co spełni Wasze oczekiwania. Ponadto zapewniamy szybki czas realizacji (projekt graficzny, nadruk oraz wysyłkę) oraz bezkonkurencyjną jakość przy jednocześnie niskich cenach.

Prezentowane artykuły i upominki reklamowe pochodzą wyłącznie z legalnego źródła i nienaruszają patentów oraz inny praw do designu oraz znaków handlowych.