Z przyjemnością ogłaszamy, że 123gifts dołącza do Neogroup! Wszystkie sprawy związane z działem handlowym będą teraz zarządzane przez Neogroup.
Butelka termiczna
Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna Butelka termiczna

Butelka termiczna

450 ml
Kod Produktu:  15G064

24h: 0  szt.  /  5-8 dni:  szt.
24h: 1  szt.  /  5-8 dni: 4949 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 1154 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 2770 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 1471 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 4293 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 1413 szt.
24h: 0  szt.  /  5-8 dni: 2702 szt.
kontakt/A4
20 250

Grawer laserowy  - Technika w której logo jest jednobarwne. Uzyskany kolor uzależniony jest od materiału na którym wykonywane jest znakowanie. W tej technologi nie istenieje możliwość wyboru koloru znakowania..

Za sztukę

zł netto

Razem

zł netto

 
Wymiary: 23 x Ø 6,5 cm
Materiał: stal nierdzewna

Butelka termiczna 450 ml, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej z próżnią pomiędzy, nadaje się do zimnych i gorących napojów, łatwa w czyszczeniu.

Uwaga. Produkty pakowane w foliowe opakowania indywidualne nie są w nie ponownie pakowane po znakowaniu.

Agnieszka Jagodzińska

Specjalista ds. klientów biznesowych

[email protected]
tel. 532 579 506

Zobacz ten produkt z Twoim logo

Prześlij do nas swojego logo nasz dział graficzny wykona dla Ciebie wizualizację tego produktu. Usługa jest darmowa.


 
Wymiary: 23 x Ø 6,5 cm
Materiał: stal nierdzewna

Butelka termiczna 450 ml, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej z próżnią pomiędzy, nadaje się do zimnych i gorących napojów, łatwa w czyszczeniu.

1. Wycena i konsultacja

Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia lub otrzymania wyceny na wybrane produkty. Jeżeli mają Pańśtwo wątpliwości nasz handlowiec doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania związane z produktem a także znakowaniem bądź personalizacją.

2. Projekt graficzny

Przed przystąpieniem do realizacji stworzymy projekt graficzny (wizualizację) produktu z Państwa logo oraz innymi danymi. Przygotowanie projektu jest darmowę i niezobowiązujące do zamówienia. Więcej na temat przygotowania projektu graficznego oraz wymaganego formatu logo znajdują Pańśtwo klikająć tutaj.

3. Zamówienie

Po akceptacji projektu graficznego przesyłamy zamówienie wraz z fakturą pro forma. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków współpracy.

4. Płatność

Realizację rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest otrzymanie odroczonego terminu płatności. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy realizację zlecenia.

5. Realizacja

Na tym etapie znakujemy wybrane przez Państwa produkty. Do znakowania używamy wyłącznie najnowoczęsniejszych technik, tak by wszystkie oznakowane produkty były identyczne oraz wolne od wad.

6. Wysyłka

Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Pańśtwa adres. Wszystkie przesyłki ubezpieczone są na kwotę równą wartości zamówienia. Fakturę VAT otrzymają przesyłamy drogą e-mailową w dniu wysyłki paczki.